WAVERSA SYSTEMS

Firma wywodząca się z profesjonalnego rynku, miedzy innymi projektuje i wytwarza urządzenia dla medycyny, wojskowości .Na swoim koncie ma wiele nowatorskich rozwiązań z grupy IT i jedne z najlepszych na świecie rejestratorów i kamer IP „NUVICO International ‘’ wraz z opatentowanym oprogramowaniem do nich. Wykorzystując swoje 20 letnie doświadczenie w dziedzinie audio i najbardziej zaawansowaną technologie przełamuje stereotypy : jeżeli ma być najlepsze to musi kosztować bardzo dużo! Stosując jedyny na świecie procesor (WAP) własnego pomysłu ,jest w stanie dostarczyć najwyższej klasy przetworniki „DAC” klasyfikujący się w absolutnej czołówce producentów. W ofercie firmy WAVERSA SYSTEMS znajdziemy:

● Przetworniki cyfrowo-analogowe
● Przedwzmacniacze lampowe
● Wzmacniacze cyfrowe i lampowe
● Streamery i urządzenia, służące do szeroko rozumianego słuchania muzyki po sieci, LAN.

Z pełną odpowiedzialnością możemy stwierdzić ,że nastała nowa era w postrzeganiu dźwięku i jego jakości dzięki WAVERSA SYSTEMS a to wszystko przy wykorzystaniu kunsztu inżynieryjnego wraz z pasją do muzyki. Jednym słowem urządzenia jakości HI-FI i HI-END w rozsądnych cenach.


WNAS3

WNAS 3 to całkowicie nowe źródło cyfrowe, które integruje funkcje takie jak: odtwarzacz CD, transport CD, zgrywanie płyt CD na twardy dysk, NAS, odtwarzacz sieciowy, tuner FM, przetwornik cyfrowo-analogowy, wzmacniacz słuchawkowy. A wszystko to w jakości urządzeń HI-END!

Convertor Type: Waversa Audio ProcessorType 3
Digital Input: Ethernet: RJ-45(DLNA、RAAT); 2 x USB Type B:24Bit/384kHz、DSD 256; AES/EBU; COAX; OPT
CD Section: Async CDTPerfect Ripping SupportSupport CD、CD-R/RW
NAS Section: 5-Bay HDD/SSD TrayHot Swap
Radio Section: Support FM Signals
D/A Convertor: ESS ES9038PRO
USB Chipset: Ultra Low Power Universal Serial Bus Audio Class 2.0 with High Precision Clock
Clock System: MEMS Master Clock
Input SampleRate: AES/EBU; COAX; OPT-up to 192kHzUSB-PCM 44.1; 48; 88.2; 96; 176.4; 192; 352.8; 384 kHz; USB-DSD64; DSD128; SD256; Up to 384kHz
Digital Output: Coaxial; AES/EBU up to 24bit/192KHz; Double AES/EBU(DSD128); USB up to DSD128; 32bit/384KHz; Network(RJ-45) Output up to DSD128; 32bit/384kHz
Analog Output: Class A Push-Pull output stage with full discrete components; 1 Set x XLR; 1 Set x RCA; 1 Set x HeadphoneAmp.
Output Impedence: Discrete: 50 Ohms
OutputSignal Level: 100%RMS 5.8V@0 dBFS; 75%RMS 4.35V@0 dBFS; 50%RMS 2.9V@0 dBFS
Line Voltage: 90~120 VAC/180~240 VAC@50~60Hz
OS: Linux 3.2 with ARM Cortex A9/Memory 2GB
Dimension: W430 x D318 x 135 mm
Weight: 12kg
Dyskretny wzmacniacz słuchawkowy MOSFET o mocy 8 W, około 40 razy wydajniejszy niż układ OPAMP! Kieszenie do twardych dysków 5x 2TB SATA2,5” Konwersja sygnału według Waversa Systems - znajdź 3 różnice Metoda przetwarzania danych CD w WNAS 3 zasadniczo różni się od tradycyjnych odtwarzaczy CD Możliwe ripowanie płyt CD Najwyższa światowa technologia dźwięku cyfrowego Zaprojektowany przez Waversa bezkompromisowy asynchroniczny układ USB Podobnie jak inne cyfrowe urządzenia źródłowe Waversa Systems - WNAS3 obsługuje ROON Procesor WAP Sposób działania procesora WAP System MEMS Master Clock z konfiguracją niezależną 44.1/48 kHz Tuner FM - analogowy Pilot Zasilacze toroidalne Wystarczy podłączyć WNAS3 do routera i cieszyć się muzyką

WStreamer

Wepnij WStreamer do routera za pomocą kabla LAN, następnie podłącz go z przetwornikiem typu DAC za pomocą kabla koncentrycznego lub kabla USB. Wreszcie możesz cieszyć się muzyką strumieniowa z sieci i obsługiwać go za pomocą komputera, tabletu lub smartfona. Urządzenie jest kompatybilne z DLNA i można przy jego pomocy współpracować z wieloma darmowymi aplikacjami na PC i smartfony, współpracuje również z aplikacją ROON. WStreamer posiada podwójny zegar MEMS (44,1 kHz, i niezależny 48 kHz) oraz cyfrowe wejście i wyjście wykorzystujące izolację galwaniczną. Oprócz oprogramowania ROONobsługuje on także AirPlay iRAAT. W porcie LAN usunięto wskaźnik LED dla poprawy jakości dźwięku.

Specyfikacja:
Odpowiadający standardom w przypadku DLNA: ROON (RAAT), AirPlay, Hi-Fi Cast, Lumin, LinnKazoo itp.

LAN: 10/100 Mbps
Procesor: ARM CORTEX-A 8
Wyjście: SPDIF: PCM 44,1; 48; 88,2; 96; 176,4; 192 kHz
Wyjście USB: (USB Audio Class 2.0) PCM: 44,1; 48; 88,2; 96; 176,4; 192; 352,8; 384 kHz; DSD: 64; 128; 256
Zegar MEMS: 44,1 kHz; 48 kHz Dual
Zasilanie: 1A / 5V
Wymiary: W100 x H20 x D105 mm
Wstreamer wystarczy podłączyć do przetwornika i można słuchać muzyki z sieci

WPhono 1

Ten podstawowy przedwzmacniacz gramofonowy został zaprojektowany tak,aby współpracował z wkładkami MM i MC. Niesamowite „ciche tło” i świetna lokalizacja źródeł pozornych to nie jedne z zalet tego urządzenia. Wyśmienita rytmika i zróżnicowanie niskich częstotliwości wyróżnia to urządzenie spośród konkurencji. WPhono 1 został wyposażony w wydajny układ zasilania dzięki czemu uzyskano wzorową dynamikę. Obudowa jest wyfrezowana z grubego aluminium, aby wyeliminować niekorzystne drgania, co jest niezbędne przy niskim sygnale przekazywanym z wkładki gramofonowej. Warto podkreślić, że urządzenie jest w pełni zbalansowane. WPHONO 1 jest wyposażony w pokrętło regulacji impedancji i pojemności na tylnym panelu obudowy w celu dopasowania do różnych rodzajów wkładek gramofonowych , dodatkowo wewnątrz znajduje się przełącznik „DIP” dzięki któremu można wyregulować GEIN wyjściowy. Podczas projektowania przedwzmacniacza i testowania przez wiele miesięcy sygnału krzywej EQ RIAA inżynierowie z Waversa Systems dostroili przedwzmacniacz gramofonowy tak aby uzyskać charakterystykę sygnału zbliżoną do oryginału. W tym celu niezbędne były odsłuchy i pomiary ponad 10 000 odważanych utworów różnego rodzaju gatunków muzyki, takich jak : jazz, klasyka, rock oraz pop itp.

Końcowy efekt jest imponujący !

Dodatkowy atutem jest zastosowany wzmacniacz słuchawkowy wysokiej klasy , wykorzystujący w sumie 8 MOSFETów dając prawdziwe 8 watów.Potrafi wysterować bardzo trudne słuchawki takie jak np. Abyss itp.

Specyfikacja:
Wejście: 1x MM; 1x MC
Wyjście: 1x XLR; 1x RCA; 1x Phono
Impedancja wejściowa: MM: 22K-33K-47K-100K Ohms / 20pF~330pF; MC: 5-15-25-100 Ohms
Przyrost: MM: 40dB, 46dB; MC: 71dB, 76dB
Odpowiedź RIAA: +/- 0.1dB, 20-20K Hz
Wymiary: W340 x D230 x H45 mm
Waga: 3.7 kg
Solidna sztywna aluminiowa obudowa Przełącznik na przednim panelu dla wkładek mm i mc Tylny panel Regulacja Urządzenie od środka Przełączniki DIP do ustawiania GEIN wyjściowego W pełni zbalansowany sygnał na wydajnych tranzystorach typu MOSFET Wydajny jako wzmacniacz słuchawkowy

Wzmacniacz WAMP 2.5

Prawdziwy cyfrowy wzmacniacz, który pokonuje granice wzmacniaczy analogowych. Właśnie zaczyna się epoka nowych dźwięków, których nigdy wcześniej nie słyszano. Najbardziej zaawansowany idealny wzmacniacz, o którym marzyliśmy, został w końcu ukończony. Łącząc analogowy, harmonijny przekaz nawiązujący do wzmacniaczy lampowych z niesamowitą rozdzielczością i energią. WAMP 2.5 jest urządzeniem które pokonuje granicę cyfrowo analogową. W tym przypadku możemy to porównać do tego, jakby wzmacniacz tranzystorowy posiadał rozdzielczość nośnika DVD i był odtważany na telewizorze kineskopowym 29-calowym , a WAMP 2.5 był o rozdzielczości 4 K UHD oglądany na telewizorze 120-calowym najwyższej jakości. Jest to świat bezstratnego oryginalnego dźwięku wyrażony cyfrowo i misternie utworzony ultra-szerokopasmowy dźwięk o ultra wysokiej rozdzielczości. Ogromna naturalna skala sceny dźwiękowej ,trójwymiarowość a zarazem muzykalność i delikatność kiedy jest pożądana .Wszystko to powoduje ,że WAMP jest zaliczany do urządzeń klasy ultra-HIEND. Perfekcyjne przetwarzanie sygnału dzięki opatentowanemu układowi WAP (Waversa audio procesor) dla zaawansowanego wzmacniacza cyfrowego, w którym sygnały PWM są dokładnie zbieżne w osi czasu z sygnałem wzorcowym PCM. WAMP realizuje liniową płaską charakterystykę dźwięk, która przekracza czystość wzmacniacza klasy A, co znacznie poprawia rozdzielczość. Dodatkowo wzmacniacz jest wyposażony w unikalna funkcję dostrojenia trzech rozdzielczość pracy. Wszystko to odbywa się dzięki wykorzystaniu algorytmu przetwarzania sygnału audio bez utraty sygnału WUS- jest to funkcja zapewniająca optymalny dźwięk za pomocą opatentowanego algorytmu przetwarzania danych (Waversa Audio Processor).

Tryb 1: Środek ciężkości dźwięku staje się ciemniejszy, a uczucie energii poprawia się. Zapewnia to bardzo dobrą równowagę w połączeniu z mocą rozdzielczą.

Tryb 2: Ma bardzo dobrą równowagę między naturalnym dźwiękiem i sceną budowaną w przestrzeni.

Tryb 3: To obszar nowego dźwięku „WaversaSystems”, gdzie obraz dźwiękowy jest realistycznie rysowany na którym rozciąga się niesamowicie duża scena dźwiękowa i rysowana jest trójwymiarowa przestrzeń. Dźwięk jest delikatny i dopracowany, tak jakby można było zobaczyć dźwięk zamiast go usłyszeć. Niesamowite doznanie stereoskopowe.

Ambient Control- to kolejna niespotykana funkcja wśród produktów audio. Eliminuje ona szum generowany wewnątrz i na zewnątrz, a także hałas , możliwość ustawienia funkcji w pięciu pozycjach 0/25/50/75/100%.Ogólnie wiadomo, że wibracje zewnętrzne dochodzące z telewizora i okien, drgania podłogi, wibracje głośników. A także zakłócenia, takie jak sprzęt oświetleniowy, pogarszają jakość dźwięku. WAMP oblicza taki hałas i wibracje oraz ma technologię eliminującą te niepożądane zjawiska , dzięki czujnikom wbudowanym w WAMP 2.5, które to rozróżniają.

Specyfikacja:
Wzmacniacz klasy D, konstrukcji dual-mono. Oparty na cyfrowym PWM z PBT. 600W na kanał przy 4 omach.
Oparta na FPGA aplikacja Waversa Audio Proessor (WAP) typ 2 z wbudowanym upsamplerem high-end 768 kHz
2 x Pełne zbalansowane wejścia i 3x niesymetryczne wejścia
Cyfrowe wejście koncentryczne dla CDT / CDP (tylko 44.1K)
Technologia redukcji szumów (Ambient Control) firmy Waversa
Opcje kontroli otoczenia (0, 25%, 50%, 75%, 100%.)
Obsługa Ultra Sound Waversa (poziom 1, 2, 3)
8-stopniowa regulacja jasności LED
Zasilanie: 180 ~ 240 VAC przy 50Hz / 60Hz
Wymiary: W 440 x L 330 x H 145 mm
Waga: 13 kg
Konstrukcja w pełni dual-mono Najwyższa jakość obudowy Opatentowany procesor WAP Pilot wykonany z frezowanego aluminium W zasilaniu dwa transformatory toroidalne